Formy płatności


 1. Aktualnie dostępne formy płatności są określone na Platformie Mleczny24.pl pod adresem: https://www.mleczny24.pl/platnosci. Z reguły dostępne formy płatności to:
  1. gotówka (pobranie) – zapłata w tej formie może nastąpić przy odbiorze Towaru,
  2. przelew na konto Sprzedawcy wskazane w Zamówieniu,
  3. karta kredytowa i karta płatnicza - za pomocą systemu umożliwiającego płatności on-line na Platformie mleczny24.pl.
   Płatności w formach, o których mowa w lit. a., c. powyżej możliwe są jedynie w przypadku dostaw realizowanych Transportem Własnym. Płatność w ten sposób nie jest możliwa, jeżeli dostawa jest realizowana za pośrednictwem Firmy Kurierskiej. Płatność on-line kartą płatniczą może nastąpić jedynie, gdy posiadana przez Zamawiającego karta daje mu taką możliwość.
 2. Towary są sprzedawane w opakowaniach zgodnie z przepisami prawa. Zamawiający ma prawo do rezygnacji z odbioru takiego Towaru, bądź do rezygnacji z odbioru całego Zamówienia, a Sprzedawca niezwłocznie zwraca Zamawiającemu Cenę, o ile została ona uiszczona przez Zamawiającego z góry.
 3. Koszty dostarczenia Towaru, które oprócz Ceny za Towar ponosi Zamawiający, są podawane na Platformie Mleczny24.pl przy składaniu Zamówienia. W przypadku miejscowości, w których Zamawiający nie zapewnia dostawy Transportem Własnym, Koszty dostarczenia Towaru (w tym pobrania) obejmują koszty przesyłki kurierskiej, którą przesyłany jest Towar do Zamawiającego, o ile usługa taka jest dostępna. W przypadku, gdy Zamawiający wybrał jako formę dostawy Firmę Kurierską, koszty przesyłki kurierskiej są widoczne dla Zamawiającego podczas dokonywania przez niego Zamówienia Towaru na Platformie Alma24.pl. Towar zawierający alkohol nie jest dostarczany za pomocą Firmy Kurierskiej.

© mleczny24.pl 2021

ZOJA Judyta Dudka
Kontakt telefoniczny: 663198728
poniedziałek - piątek w godzinach od 7:00 do 18:00